x

Ostravarna U Zlatého Kříže

Obchodní podmínky e-shopu U Zlatého Kříže pro rozvoz jídel, provozováno RS ŇAMKA s.r.o.

RS ŇAMKA s.r.o., IČO: 02655250, se sídlem Olomoucká 2421/75, Opava, PSČ 74601

Spisová značka: C 58309 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Provozovna: Ostravarna U Zlatého Kříže, Krnovská 77/33, Opava, 746 01, tel.: 601 116 399


1. Objednávka

Pro objednání zboží je nutné být zaregistrován a přihlášen v online e-shopu. Pokud není objednávka vyrobena, je možné ji zrušit telefonickým kontaktováním provozu, nebo ji osobně stornovat přímo na provozu.

Platbu je možné zrealizovat

V hotovosti nebo gastro lístky:

Osobně na provozu během otevíracích hodin daného provozu, popřípadě při převzetí zboží při dovozu, a to hotovostí nebo gastro lístky.

Online platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou:

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem:

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora(at)comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

2. Dodací a platební podmínky

Dodání kurýrní službou - cena za dovoz závisí od adresy doručení, kterou je možno zjistit zadáním své adresy při vytváření objednávky a v souhrnu objednávky.Při převzetí zboží přímo na provozu, tedy při osobním odběru, se cena za dovoz neúčtuje.

Prodávající se zavazuje:

Dodat správný druh a množství zboží tak, jak bylo uvedeno v době objednávky, na základě objednávky zákazníka v dohodnuté ceně. Adekvátně zabalit zboží a dodat objednávku v dohodnuté lhůtě dodání. V případě, že objednávku nelze splnit (dodat) bude zákazník kontaktován operátorem a bude mu nabídnut podobný produkt. V případě, že objednávku není možné doručit ve smluvené lhůtě je zákazník kontaktován operátorem na dohodnutí dalšího postupu.Vystavit a přiložit daňový doklad - pokladní blok

Kupující se zavazuje:

Převzít objednané zboží a zaplatit za objednané zboží

3. Reklamace

Reklamace jsou vyřizovány telefonicky denně v čase otevřeného provozu a na telefonním čísle , nebo osobně na příslušném provozu během otevírací doby.

Záruka

Záruka platí max. 30 min. po dodání zboží. Zboží je možné reklamovat pokud neodpovídá kvalitě a druhu objednaného zboží, pro reklamaci musí být zachovaných 75% objemu ze zboží. Předmětem reklamace při dodání kurýrní službou nemůže být dodržení výdejní teploty menu. V případě specifické reklamaci je možné při reklamaci akceptovat méně než 75% objemu ze zboží. Na základě dohody se zákazníkem je provedena náprava (výměna zboží, vrácení peněz, nebo jiná kompenzace).

Způsob vrácení zboží

osobně na provozu, prostřednictvím kurýra po dohodě

Způsob vrácení peněz při uznání reklamace

při hotovostní platbě za objednávku peníze vrátíme ihned v hotovosti při bezhotovostní platbě za objednávku peníze vrátíme do 30 dnů dobropisem na účet plátce

Čekejte prosím...